Další varianty

Správný pamlsek

IDEÁLNÍ PAMLSEK = CHUTNÝ, ZDRAVÝ, SNADNO PŘENOSNÝ

Na výběr zdravého pamlsku se musí dbát zejména u mladých rostoucích jedinců jak zvířecích tak lidských. Buďte pozorní, protože zcela nevhodné a škodící pamlsky najdete i v chovatelských potřebách a potravinářských obchodech. Správný pamlsek je kaloricky zanedbatelný, malý nebo lehce dělitelný, snadno přenosný, chutný a voňavý, křupavý. Zkrátka musí v jednom malém kousku splňovat spoustu podmínek. Nevhodný pamlsek může velmi snadno rozhodit rovnováhu organismu budovanou kvalitním, kompletním a drahým krmivem!

Kvalitní krmivo doplňte správným pamlskem CANDIE'S

CANDIE'S je originální pamlsek nové generace - snack určený pro psy i jejich majitele. CANDIE´S jsou jedinou volbou pamlsku pro psy citlivé na některé složky potravin a krmiv. Jsou vyrobeny metodou extruze na moderní potravinářské lince, výhradně z potravinářských surovin. Neobsahují čokoládu, lepek ani jiné potenciálné dráždivé složky. Mají snížený obsah kuchyňské soli a tuků, nejsou chemicky konzervovány.

Kvalitní psí dezert!

Neodměňujte svého mazlíka slaným pečivem, přeslazenými piškoty či dokonce čokoládou pro zvířata jedovatou. Myslete na jeho zdraví! Za odměnu při výcviku či jen tak pro radost vašeho miláčka sáhněte po pamlskách, na kterých si můžete pochutnat i vy společně se svým psem, koněm či křečkem.

Každé domácí zvíře dá přednost tomu jídlu, které vytáhnete z kapsy, rozdělíte na dvě části, jednu půlku sníte a druhou mu podáte. Chuť nezvyšuje jen napodobovací instinkt. Podstatná je důvěrnost, blízkost, sociální emoce zvířete. Ve výchově a výcviku psů a koní tato metoda přináší skvělé výsledky.

Více informací najdete na stránkách www.candies.cz.